Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги платників ЄСВ!

  • 14.05.2019
  • Прес-служба

Головне управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області повідомляє, що у зв’язку зі зміною реквізитів рахунків для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) з 2 травня 2019 року сплата ЄСВ здійснюється виключно на нові рахунки 3719, відкриті за кодом банку 899998.

Реквізити всіх рахунків, що введено в дію 02.05.2019, розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

Подробиці

Ним став підполковник Андрій Миколайович Мазін. Сьогодні, 14 травня, на щотижневій апаратній нараді його представив військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату Владислав Хобот, який прибув у Бердянськ, щоб відрекомендувати нового військового комісара Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у понеділок, 20 травня, з 12:00 до 15:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання на Косі, а також на вулицях Запорозьких козаків, Курортній, Мічуріна, Коцюбинського, Франко та Чернишевського.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З 21 по 23 травня у Бердянську будуть проводитися командно-штабні навчання цивільного захисту. Під час їх проведення можливе включення системи оповіщення та переміщення спеціальної техніки вулицями міста. Просимо поставитися з розумінням до можливих незручностей. Наголошуємо ще раз — це навчання!

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ