Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Відділ транспорту та зв'язку виконкому інформує, що продовжується проведення перевірок мобільною робочою групою з питань боротьби з нелегальними пасажирськими перевезеннями автомобільним транспортом у м. Бердянськ, с. Азовське Бердянського району, сіл Нововасилівка, Роза, селища Шовкове м. Бердянськ Запорізької області суб'єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та їх багажу на таксі (надають послуги таксі)....

Подробиці

Штормове попередження

  • 24.02.2020
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 25 лютого, вночі очікується південно-західний вітер 25-28 м/с, вдень західний 15-20 м/с. Вночі значні опади, видимість 500-1000м. Температура повітря вночі +2...+4, вдень +4...+6.

Подробиці

Нагадаємо, на початку січня міський голова підписав Меморандум щодо співпраці з розробниками сервісу Сіті-бот “Назар". Це сервіс для інтерактивного обміну інформацією щодо поточних ремонтів та строків усунення аварій. Людині після реєстрації в сервісі через месенджер “Viber” або “Telegram” на вказану адресу будуть приходити повідомлення про планові чи аварійні відключення електрики, води та інше, строки усунення аварій. Також можна буде залишити свою заявку у разі...

Подробиці

За інформацією чергового метеослужби 24 лютого в Бердянську очікується південно-західний вітер 15- 20 м/ сек. У другій половині дня вітер західний 25-28  м/ сек. Днём значні опади - дощ. Температура вночі і вдень +1+3 'С.

Подробиці

НОВИНИ