Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 27.02.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 28 лютого, очікується західний вітер 5-10 м/с, у другій половині дня південно-західний 12-17 м/с, без суттєвих опадів, вночі та вранці туман, видимість 500-1000м. Температура повітря вночі -1...+1, вдень +4...+6.

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги суб’єктів господарювання! Виконавчий комітет Бердянської міської ради повідомляє про проведення ярмарку, присвяченого святкуванню Масляної. Він проходитиме 10 березня 2019 року з 9:00 до 16:00 на майданчику перед міським Палацом культури.

Запрошуємо суб’єктів господарювання взяти участь у святковому ярмарку. Заяву щодо участі можна написати у каб. №59 виконкому. Довідки за телефоном: 3 48 82.

Подробиці

Такі дані на засідані міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати озвучила перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Бодирєва. Станом на 1 лютого 2019 року заборгованість із виплати заробітної плати по місту становить 5 млн. 664 тис грн. Зменшення відбулося за рахунок БМЕМ та БРЕМ...

Подробиці

З метою виконання завдань та підвищення боєздатності Збройних Сил України районні Бердянський об`єднаний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом до Збройних Сил України на посади рядового, сержантського та старшинського складу....

Подробиці

НОВИНИ