Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Інформацію про здійснення публічних закупівель у Бердянській міській раді у 2019 році доповіла на засіданні виконкому начальник відділу тендерних закупівель Лілія Воровська. Даний відділ проводить роботу щодо організації та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, а також забезпечує координацію проведення публічних закупівель замовниками.

На сьогодні закупівлі у Бердянській міській раді здійснюють 20 замовників....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! Сьогодні, 6 березня, один з туристичних інформаційних сенсорних кіосків, який розташований на автовокзалі, представники підрядної організації демонтували та забрали у сервісний центр до м. Маріуполь для усунення технічних неполадок. Усі ремонтні роботи будуть проводитися за рахунок підрядної організації згідно умов договору.

Подробиці

2 березня, з метою донесення актуальної інформації та надання фахових роз’яснень громадянам України з питань організації та проведення призовної кампанії «Весна-2020» в режимі «онлайн», на базі Саll-центру Міноборони відкрито спеціальну телефонну «гарячу» лінію. На запитання громадян та призовників упродовж березня-червня 2020 року відповідатимуть фахівці Збройних Сил України....

Подробиці

У лютому 2020 року управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради здійснено два перерахунки розміру житлової субсидії:

1) з СІЧНЯ 2020 року:

- змінена відпускна ціна на природний газ для побутових споживачів (5,8685 грн. за 1 куб.метр замість 6,9140 грн.);

- у розрахунок субсидії додана послуга з розподілу природного газу (0,66 грн. за 1 куб.метр).

 

2) з ЛЮТОГО 2020 року:...

Подробиці

НОВИНИ