Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Управління житлово-комунального господарства надає графік підвозу технічної води для населення на 29.01.2019 року. Звертаємо увагу, що час прибуття машин орієнтовний, місця прибуття машини та черговість не змінюватиметься.

...

№ з/п

Адреса

Час

1.

пл. Єдності (І-ої Бердянської ради), 2

(внутрішній двір виконкому)

9:00

2.

вул. В. Довганюка (Орджонікідзе), 95

(за поштою, у дворі)

Подробиці

За інформацією директора КП “Бердянськводоканал” Олександра Македонського, обраховано суму, необхідну для ремонту аварійної ділянки колектору, протяжністю 150 м. Вона складає 1 млн 690 тис 397 грн. Сьогодні на позачерговій сесії міської ради внесено зміни до Програми “Питна вода” та виділено з міського бюджету 300 тис. грн....

Подробиці

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція п’ятдесят восьмої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:30 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 31 січня, з 9:00 до 15:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії не буде електропостачання на Косі.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ