Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 16:00 розпочнеться он-лайн трансляція сімдесят п’ятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 15:30 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Шановні бердянці! Управління праці та соціального захисту населення інформує, що для зручності та оперативності вирішення питань щодо призначення, виплати субсидій, пільг, допомог можна скористатися мобільним додатком Viber та у режимі он-лайн відео-зв’язку поставити свої запитання....

Подробиці

Народний депутат України Олександр Пономарьов і Україно-британське підприємство AZMOL BP надали по 250 тис. грн допомоги для забезпечення плідної ефективної боротьби з наслідками ураження коронавірусом COVID-19. Ці кошти вже використовуються на першочергові потреби....

Подробиці

Шановні бердянці!

Для Вашої зручності та оперативності вирішення питань щодо призначення, виплати субсидій, пільг, допомог можна скористатися мобільним додатком Viber в режимі он-лайн відео-зв’язок.

На Ваші питання за тел. 066 594 94 60 

з понеділка по четвер з 08-00 до 17-00 год., у п’ятницю з 08-00 до 15-45 год.

відповідатимуть фахівці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради!

 

Подробиці

НОВИНИ