Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Чергове засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради, заплановане на 14 травня 2019 року, переноситься на понеділок, 13 травня 2019 року. Початок о 14:00 годині, каб. №70.

Подробиці

За інформацією відділу транспорту та зв’язку, через несприятливі погодні умови подовжено терміни капітального ремонту з відновлення асфальтобетонного покриття проспекту Східного (від вул. Консульської до вул. Петровський шлях (заїзд на АЗС “БРСМ”). Зауважимо, що наразі ремонтні роботи не проводяться. До 15 травня буде тимчасово перекрито наступні ділянки доріг: ...

Подробиці

Згідно повідомлення Комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради з 9:00 13.05.2019 року до 20:00 годин 23.05.2019 року буде проведена промивка магістрального водогону від комплексу водопровідних очисних споруд експлуатаційного цеху водопостачання ЗГВ КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради до водопровідних очисних споруд м. Бердянськ.

КП «Бердянськводоканал» БМР інформує населення та гостей нашого міста про те, що з 09:00 13.05.2019 року до 20:00...

Подробиці

Біля каскадного фонтану «Райдуга» на стадіоні «Олімпійські надії» відбувся обласний відкритий фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя». Організатором заходу виступив Запорізький обласний центр науково-технічної творчості «Грані»....

Подробиці

11-12 травня у Бердянську відбудеться щорічний фестиваль народної творчості «Зорецвіт”, програми якого пройдуть у закладах культури. В рамках фестивалю відбудеться звіт про роботу творчих самодіяльних колективів усіх клубних установ міста за 2018 рік, а це 80 колективів художньої самодіяльності та їх учасників. Дев’ятнадцять колективів, що мають почесне звання «зразковий» та «народний», підтвердять його.

Фестивальна програма передбачає наступне:

11 травня ...

Подробиці