Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

На минулому тижні помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович та перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Бодирєва взяли участь у практикумі із застосування законодавства "Реформування системи соціального захисту. Особливості роботи з особами з інвалідністю, учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами та іншими...

Подробиці

У п’ятницю, 22 лютого, відбулася позачергова сесія міської ради. На початку міський голова Володимир Чепурний пояснив, що проведення позачергової сесії зумовлене необхідністю внесення змін до місцевого бюджету з розподілу субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку міста. Це призвело до внесення змін до деяких міських програм, що забезпечують життєдіяльність міста. ...

Подробиці

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради внесено зміни до конкурсної документації “Визначення на конкурсних засадах осіб, які здійснюють вивезення твердих побутових відходів на території міста Бердянська (за лотами № 10, 11) та рідких побутових відходів на території міста”.

Кінцевий строк подання 05.03.2019 року о 12:00.

Дата та час розкриття конкурсних пропозицій 05.03.2019 року о 15:00.

Подробиці

Штормове попередження

  • 22.02.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у суботу, 23 лютого, очікується північно-східний вітер 12-17 м/с, сніг, вночі та вранці сильний, хуртовина, видимість при опадах 500-1000м. Температура повітря вночі -6...-8, вдень -1...-3.

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція п’ятдесят дев’ятої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

НОВИНИ