Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! З 13 по 19 грудня 2019 року у зв'язку з проведенням ремонтних робіт по заміні ділянки мереж водопостачання перекрито рух через вул. Яковлєва на в'їзді з вул. Листопадна. Рух маршруту загального користування № 8 буде здійснюватись у наступному напрямку:

- прямий напрямок: вул. Петровський шлях - вул. 8 березня - вул. Декабристів;

- зворотній напрямок: вул. Декабристів - вул. 8 березня - вул. Петровський шлях.

Подробиці

Тривають бюджетні обговорення проекту місцевого бюджету на 2020 рік, який має бути прийнятим на черговій сесії міської ради, що відбудеться 21 грудня. Розпорядники коштів за напрямками діяльності презентують основні показники бюджету та програми і розповідають про пріоритети наступного року. ...

Подробиці

Минулої п'ятниці міський голова Володимир Чепурний брав участь у нараді в Кабінеті міністрів України, присвяченій питанням екології та поводження зі стічними водами. Як розповів Володимир Павлович сьогодні на засіданні депутатської комісії з планування бюджету, він звернув увагу прем'єр-міністра Олексія Гончарука на проблему аварійного колектора в Бердянську, яка загрожує екологічною катастрофою всьому Азовському узбережжю....

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ