Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція п’ятдесят сьомої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Почесну місію роздати подарунки (продуктові набори) виконали засновник Благодійної Скрині «ДоброДій» у БДПУ Степан Герилів та начальник відділу з питань реабілітації, соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи УПтаСЗН Світлана Тихонова. Гості передали продуктові набори, які було придбано на кошти, що зібрали парафіяни церкви святого Івана Хрестителя з американського міста Нюарку. Уже багато років надихає їх...

Подробиці

До 150-річчя з дня заснування культурно-освітньої громадської організації “Просвіта” у Бердянську міською владою спільно з просвітянами організовано проведення у закладах освіти і культури тематичних уроків, бесід інформаційного, освітнього та виховного характеру про діяльність товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка з презентацією книги від Запорізького науково-дослідного центру “Спадщина” з назвою: “Товариство “Просвіта” на Запоріжжі у першій половині ХХ століття: нарис...

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 20 грудня 2018 року №458-р у суботу, 22 грудня, о 10:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться п’ятдесят сьома (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про прийняття майна до комунальної власності;

  • Про клопотання щодо передачі до комунальної власності територіальної громади м. Бердянськ майна;

  • Про внесення змін до Програми з управління комунальним майном...

Подробиці

НОВИНИ