Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Щотижнева апаратна нарада розпочалася сьогодні із нагородження. Розпорядженням Голови Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері соціального захисту і реабілітації інвалідів, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Грамотою Верховної Ради України нагороджено директора підприємства «Бердянська трикотажка» Бердянської міської громадської організації інвалідів Запорізької області Анатолія Панкова. Міський голова...

Подробиці

Штормове попередження

  • 10.12.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у вівторок, 11 грудня, вранці та вдень очікується північно-західний вітер 15-20 м/с, часом дощ, вдень сильний. Вночі та вранці можливий туман, видимість 200-500 м, вдень серпанок, видимість 1-2 км. Температура повітря вночі +3...+5, вдень +5...+7.

Подробиці

У провадженні Запорізького окружного адміністративного суду знаходиться справа №280/4598/18 за адміністративним позовом ФОП Пітченко Т.С. до виконавчого комітету Бердянської міської ради про визнання незаконним та нечинним з моменту прийняття рішення виконкому БМР від 23.04.2018 № 150 “Про проведення ярмарку “Курортний сезон - 2018”. Розгляд справи призначено на 26.12.2018р. об 11год. 00хв. в м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 65-в у залі судових засідань № 16 об 11:00....

Подробиці

Минулої суботи на центральному міському пляжі відбувся флешмоб на підтримку полонених моряків. Діти та дорослі відпустили в Азовське море паперові кораблики, які зробили власноруч. Це знак підтримки, поваги за стійкість і мужність моряків. Ініціаторами акції виступили Всеукраїнський центр психологічної підтримки та реабілітації інвалідів «Академія ремесел» разом з Національним корпусом. Подібні флешмоби пройшли й у інших містах країни.

Подробиці

НОВИНИ