Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

5 вересня відбулася чергова сесія Бердянської міської ради. На пленарному засіданні депутати розглянули 67 питань. Одним з перших було затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за I півріччя 2019 року. Як розповіла начальник фінансового управління Наталя Бочкова, за 6 місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 556 млн 16,8 тис грн. У тому числі за загальним фондом — 524 млн 602 тис грн, за спеціальним — 31 млн 414 тис грн. Своїх власних податкових...

Подробиці

На черговій сесії Бердянської міської ради 5 вересня депутати підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Бердянськ» Папановій Валентині Анатоліївні. Клопотання про це подала Вчена рада Бердянського державного педагогічного університету....

Подробиці

До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради інформує. У червні, липні та серпні 2019 року питна вода в розподільчу водопровідну мережу міста Бердянськ подавалася за наступними показниками якості:

№ з/п

Найменування показників

Одиниці виміру

...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістдесят сьомої сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 9:15 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ