Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради подовжено термін подачі конкурсних пропозицій та внесені відповідні зміни до конкурсної документації «Визначення виконавця послуг з поводження з побутовими відходами на території м. Бердянськ (рідкі відходи)»....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

"Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) оголошує набір учасниць на тренінг для самозайнятих жінок з Запорізької області, який відбудеться у м. Запоріжжя.

Цільова аудиторія:

Жінки-представниці місцевих громад області; жінки, які перебувають на обліку у фондах зайнятості; інші жінки, які хочуть/планують відкрити або ж вже розпочали свою справу, зокрема в напряму хенд-мейду (виготовлення сувенірної продукції тощо).

В результаті участі у тренінгу учасниці:...

Подробиці

10 лютого відбулася позачергова сесія Бердянської міської ради, на якій депутати розглянули три питання. Одним з них було звернення до Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області. Мова іде про встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг. Історія цього питання розпочалася ще у 2013 році. Саме тоді проект...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ