Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

30 липня - всесвітній день протидії торгівлі людьми

  • 30.07.2020
  • Управління праці (Коров`янська М.Є.)

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми відзначається згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 18 грудня 2013 року.

В цей день всі органи влади, а також громадянське суспільство всіх країн світу об’єднують свої зусилля задля підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення...

Подробиці

Станом на 10 ранку 30 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 52 хворих на COVID-19 — 8 осіб госпіталізовано, 44 особа лікуюється амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. 

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 81 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19 (нових випадків за добу - 8). Одужали — 26 (за добу - 1), 1 особа вибула на МПП (місце постійного проживання). Летальних випадків — 2.

...

Подробиці

 

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів проєкту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку: “Детальний план території кварталу обмеженого вулицями: вулиця Перлинна — провулок Матросова та вулиця Запорозьких козаків — вулиця Котляревського в м.Бердянськ Запорізької області” . 

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: Дет...

Подробиці

Сьогодні, 29 липня, відбулось засідання постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглядалось питання про продовження карантину на території Бердянської міської об’єднаної територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2....

Подробиці

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена 30 липня об 11-00 заплановано проведення вебінару на тему “Рада бізнес-омбудсмена - реальні кейси захисту бізнесу у державних органах” з метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх...

Подробиці

НОВИНИ