Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Об 11:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістдесят восьмої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

26 вересня у виконавчому комітеті для суб’єктів господарювання, які ведуть діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та туризму, пройшов навчальний семінар з актуальних питань з ведення підприємницької діяльності. Заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Олександр Прошутінський розповів присутнім корисну інформацію щодо перебування на спрощеній системі...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

У середу, 2 жовтня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Елла Валеріївна Слепян.

Звертатись з 11:00 до 12:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці

У рамках проекту «Адвокація процесу розробки та затвердження місцевих цільових молодіжних програм в 5 ОТГ Запорізької області» проводиться опитування серед молоді Бердянської громади.
За допомогою онлайн анкети організатори ставлять за ціль визначити актуальні потреби, проблеми, пріоритети молоді Бердянської ОТГ та спільно з молоддю громади напрацювати рекомендації та пропозиції до місцевої молодіжної програми. <link...

Подробиці

НОВИНИ