Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку виконкому у зв’язку з виконанням робіт підрядною організацією з прокладання металевої гільзи при реконструкції самопливного каналізаційного колектору на перехресті доріг Мелітопольське шосе та вул. Ярослава Мудрого тимчасового змінюється рух транспорту на цій ділянці.

В період з 18 годин 23 липня (четвер) до 12 годин 24 липня (п’ятниця) 2020 року тимчасовий проїзд для громадського та приватного транспорту...

Подробиці

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 22 липня, з 9:00 до 14:00 у зв’язку з ремонтом на підстанції буде відключення електропостачання на вул. Макарова, 1-56, вул. Дежньова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

 

Подробиці

16 січня 2020 року набув чинності Закон № 340 - IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству”. Однак деякі положення Закону, зокрема щодо продовження договору оренди землі, набули чинності 16 липня 2020 року....

Подробиці

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно. 

А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно. 

Як це працює? ...

Подробиці

НОВИНИ