Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на ранок 16 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 22 хворих на COVID-19 — десять осіб госпіталізовано, дванадцять осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 37 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Одужали — 13. Летальних випадків — 2.

КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» ...

Подробиці

З метою громадського обговорення на офіційному веб-сайті Бердянської міської ради у розділі “Містобудування” - “Містобудівна документація” оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації: “Генеральний план села Азовське Бердянського району Запорізької області з розширенням меж та плану зонування території (у складі генерального плану)”....

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Про результати подання проєктів бюджету участі на 2021 рік повідомляє управління економіки виконкому. Нагадаємо, що відповідно до Положення про бюджет участі Бердянської міської об’єднаної територіальної громади з 15 червня по 14 липня 2020 року тривав процес подання мешканцями міста проєктів на 2021 рік. Загальний обсяг бюджету участі на 2021 рік складає 1500,0 тис. грн, у тому числі: загальноміські проєкти - 500,0 тис. грн, локальні проекти - 950,0 тис. грн. Розподіл...

Подробиці

НОВИНИ