Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Щороку напередодні літнього сезону з метою попередження масового викиду водних біоресурсів на узбережжях в межах Бердянської міської об’єднаної територіальної громади, у місті створюється оперативний штаб з контролю за заморними явищами в акваторії Азовського моря і масового викиду риби на берег. У цьому році такий штаб створено розпорядженням міського голови від 15 травня 2020 року №110-р. Очолив його секретар міської ради Олексій Холод. А сьогодні, 20 травня, відбулося...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 19 травня 2020 року №115-р у четвер, 21 травня, о 15:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання:

  • Про внесення змін до Програми „Охорона здоров’я на 2020 рік” у новій редакції;

  • Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12 2019 № 90 „Про бюджет Бердянської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! У зв'язку з виконанням робіт з капітального ремонту дорожнього покриття на ділянці по вул. Бахчисарайська від вул. Івана Богуна до вул. Олега Сухарева буде обмежено рух транспорту з 8:00 годин 20.05.2020 по 17:00 годин 21.05.2020 року. ...

Подробиці

НОВИНИ