Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Шановні мешканці міста! За інформацією відділу транспорту та зв’язку виконкому, у зв’язку з аварійним станом головного самопливного колектору відбулося просідання дорожніх плит на підйомі по пр. Західному. Для виконання аварійних робіт на даній ділянці 31.01.2020 року з 9:00 до 14:00 буде перекрито рух транспорту. Рух транспортних засобів буде здійснюватися у дві смуги по спуску по пр. Західному. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1101 “Деякі питання виплати державних соціальних допомог” з 1 січня 2020 року збільшено розміри:

державної соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для...

Подробиці

У середу, 05 лютого 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Сергійович Федоров.

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0 800 503 508.

Подробиці

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що відкритий захист конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання яких надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, відбудеться 03 лютого 2020 року о 15:00 у каб. №60 виконавчого комітету Бердянської міської ради.

Подробиці

     Про підвищення розміру допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом “гроші ходять за дитиною”. 

     Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1101...

Подробиці

НОВИНИ