Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У Бердянському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області по вул. Консульська, 23л з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 19-00 (без перерви) проводиться щоденний прийом громадян (окрім святкових та вихідних днів) з питань пенсійного забезпечення.

“Гаряча” телефонна лінія з питань виплати пенсій та пенсійного забезпечення працює щоденно з 8-00 до 17-00 за телефоном:...

Подробиці

Штормове попередження

  • 09.08.2019
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби в суботу, 10 серпня, очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/сек, часом короткочасний дощ, грози, шквали. Температура вночі +16+18, вдень +26+28.

Подробиці

За інформацією відділу транспорту та зв’язку з суботи, 10 серпня, із завершенням капітального ремонту частини дороги по вул. Софіївська (від вул. Волонтерів до вул.Довганюка) відновлюється рух транспорту, у тому числі за маршрутами №№ 17, 17/15.

Нагадаємо, що найближчим часом планується продовження капітального ремонту дороги по вул. Софіївська - від вул. Правди до вул. Молодогвардійська.

Подробиці

Увага! Пряма лінія

  • 09.08.2019
  • Прес-служба

У середу, 21 серпня 2019 року в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович. Звертатись з 10-00 до 11-00 за телефонами 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Подробиці

За відносно коротку історію свого існування фестиваль може похвалитися цифрами – 73 проведених фестивалі у 48 містах України наше місто також бере участь у цієї події. Вже сьогодні, 9 серпня, у Бердянську відбудеться масштабна культурно-просвітницька подія. Це майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків вітчизняного кінематографу, лекції для дорослих та дітей і, звісно...

Подробиці

НОВИНИ