Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! Відповідно до рішення комісії з питань міського пасажирського транспорту при виконавчому комітеті Бердянської міської ради (протокол від 26.05.2020 № 2) на період дії карантину пільговий проїзд на міських маршрутах загального користування надається тільки з 10:00 до 14:00.

Подробиці

За інформацією Бердянського територіального медичного об’єднання, сьогодні, 26 травня, до інфекційного відділення госпіталізовано жінку, інфіковану коронавірусом COVID-19. Мешканка Бердянська працездатного віку, нікуди не виїздила, не контактувала з людьми, що прибули з-за кордону, не мала стосунків з інфікованими чи медичним персоналом. Тобто хвора підхопила небезпечну інфекцію з оточуючого середовища, побутовим шляхом....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 27 травня, з 8:00 до 12:00 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії буде відключено електропостачання на вулицях: Чернишевського, Курортна, Новоросійська (№42-108, 117-147), Гагаріна (№25-43), Герцена (№1-101, 2-58), Коцюбинського (№42, 44, 52-58, 102), Баха (№45, 71) та Мічуріна (№85).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

КП “Бердянська профдезінфекція” продовжує санітарну обробку дерев від червеця. Три рази вже було оброблено інсектицидними засобами зелені насадження у парку ім П.П. Шмідта, два рази у сквері “Молодіжному”. Також були оброблені дерева по вулиці Центральній біля Укртелекому, по вулиці Горького та в районі стадіону “Торпедо”. Як розповів директор КП “Бердянська профдезінфекція” Геннадій Проценко, після проведених робіт кількість червеця значно зменшилася. ...

Подробиці

НОВИНИ