Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Станом на 10 ранку 20 серпня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 38 хворих на COVID-19 — 6 осіб госпіталізовано, 32 особи лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки....

Подробиці

Згідно з розпорядженням міського голови від 19 серпня 2020 року №220-р у п’ятницю, 21 серпня, о 14:00 у залі засідань Бердянської міської ради відбудеться вісімдесят п’ята (позачергова) сесія міської ради VIІ скликання. На розгляд винесені наступні питання: ...

Подробиці

Кожного року в Україні День Незалежності відзначають на державному рівні. З нагоди свята українці традиційно мають окремий вихідний. У цьому році поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та введені карантинні обмеження не дозволяють провести традиційні загальноміські святкові заходи. Тож, з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, бердянцям та гостям міста пропонуються наступні заходи.

По 24 серпня включно у...

Подробиці

Завтра, 20 серпня, розпочинається голосування за ідеї-проекти мешканців міста, які вони подали в межах громадського бюджету 2021 року. Нагадаємо, участь беруть 43 проєкти на загальну суму 4 млн 682 тис 300 грн. Це 10 загальноміських проєктів та 33 локальних по мікрорайонах міста та селищах Бердянської громади. Загальна сума з місцевого бюджету, яка буде направлена на реалізацію проєктів-переможців, складає 1 млн. 500 тис. грн.

Голосування триватиме по 03 вересня поточного...

Подробиці

НОВИНИ