Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

16 січня 2020 року набув чинності Закон № 340 - IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству”. Однак деякі положення Закону, зокрема щодо продовження договору оренди землі, набули чинності 16 липня 2020 року....

Подробиці

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно. 

А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно. 

Як це працює? ...

Подробиці

За інформацію адміністративного відділу виконкому минулого тижня працівники відділу у спільному рейді з працівниками поліції проводили моніторинг дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання в різних мікрорайонах міста. В ході обстежень було виявлено, що не всі суб’єкти господарювання дотримуються встановлених обмежень постановою Кабінету Міністрів України та рішення постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС. ...

Подробиці

Станом на ранок 21 липня у Бердянську за даними відділу охорони здоров’я 31 хворих на COVID-19 — 11 осіб госпіталізовано, 20 осіб лікуються амбулаторно, перебуваючи на самоізоляції під наглядом медпрацівників первинної ланки. 

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 48 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Одужали — 15. Летальних випадків — 2.

КНП БМР «Бердянське територіальне медичне об’єднання» ...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ