Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 13:30 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 22 липня, з 9:00 до 14:00 у зв’язку з ремонтом на підстанції буде відключення електропостачання на вул. Макарова, 1-56, вул. Дежньова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

 

Подробиці

16 січня 2020 року набув чинності Закон № 340 - IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству”. Однак деякі положення Закону, зокрема щодо продовження договору оренди землі, набули чинності 16 липня 2020 року....

Подробиці

Пенсійний фонд України запровадив нову е-послугу – автоматичне призначення пенсії. Відтепер пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку.  Додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду не потрібно. 

А для користувачів, які ще не є пенсіонерами, сервіс дозволяє надати усю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно. 

Як це працює? ...

Подробиці

За інформацію адміністративного відділу виконкому минулого тижня працівники відділу у спільному рейді з працівниками поліції проводили моніторинг дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання в різних мікрорайонах міста. В ході обстежень було виявлено, що не всі суб’єкти господарювання дотримуються встановлених обмежень постановою Кабінету Міністрів України та рішення постійної міської комісії з питань ТЕБ та НС. ...

Подробиці

НОВИНИ