Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

З нагоди Дня пам'яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міському Палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся урочистий концерт “Ми вдячні Вам за Перемогу”. Міські творчі колективи підготували для бердянців та гостей міста свої найкращі творчі номери.

Подробиці

Міський голова Володимир Чепурний, народний депутат України Олександр Пономарьов, секретар міської ради Олексій Холод, заступники міського голови, депутати міської ради, представники виконкому, освіти, медицини, комунальних установ та організацій міста, робітники підприємств, а також громадськість міста зібралися сьогодні вже за доброю традицією у парку ім. П.П. Шмідта, щоб вшанувати пам’ять та покласти вінки та квіти до пам'ятника відважним морякам-десантникам бронекатера...

Подробиці

05 квітня 2018 року підписана  Територіальна угода між виконавчим комітетом Бердянської міської ради, Бердянською спілкою промисловців та підприємців (роботодавців) та Спільним представницьким органом профспілкових організацій м. Бердянськ  на 2018-2021 роки (далі Угода)....

Подробиці

Штормове попередження

  • 08.05.2018
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у середу, 9 травня, очікується східний вітер 6-11 м/с, пориви до 14 м/с, 12-17 м/с. Днем короткочасний дощ, гроза. Температура повітря вночі +14...+16, вдень +17...+19.

 

Подробиці

З 10 травня 2018 року КП БМР «Рятувально- водолазна служба» розпочинає прийом заяв на укладання договорів про спільну діяльність з благоустрою пляжних територій. 

ПОЛОЖЕННЯ про порядок укладання договорів про спільну діяльність

  1. Договір про спільну діяльність укладається між комунальним підприємством Бердянської міської ради «Рятувально - водолазна служба» та суб’єктом господарювання, який подав заяву на укладання такого договору.

  2. За договором про спільну діяльність...

Подробиці

НОВИНИ