Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги ветеранів АТО!

  • 13.03.2018
  • Прес-служба

22 березня 2018 року о 14:00 у залі засідань № 60 виконавчого комітету Бердянської міської ради (пл. Єдності, 2, 3-й поверх) відбудеться зустріч з ветеранами АТО з питань взаємодії за участі помічника міського голови, уповноваженого з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членами їх сімей; керівників і представників Бердянського міського Центру зайнятості, Управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердянської...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання День депутата. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Зал засідань міської ради ледве зміг розмістити усіх бажаючих військових пенсіонерів та пенсіонерів правоохоронних органів, які зібрались 12 березня на зустріч з начальником управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та працівників силових структур головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Ігорем Судариковим та начальником Бердянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Андрієм Білоусовим....

Подробиці

О 16:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості та інвестиційної діяльності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ