Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

9 березня свій день народження відзначає Почесний громадянин міста Бердянська Мироненко Микола Терентійович — митець, скульптор, член Національної спілки художників України. ...

Подробиці

Про це розповіла начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності Інна Комарова. За словами Інни Валентинівни, влітку минулого року Міністерством з питань тимчасово окупованих територій було оголошено конкурс з реалізації гранту світового банку „Подолання наслідків конфлікту та відновлення і розбудова спроможностей”. Від Бердянської міської ради було подано субпроект "Надання допомоги особам з інвалідністю віком від 18 років шляхом створення відділення...

Подробиці

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 13 березня, з 8:00 до 12:00 у зв’язку з проведення ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Вроцлавська (№127-191), Халтуріна (№3-29), Л.Українки (№64-100, 83-115), Кармелюка (№13-107) та Пугачова (№4-36, 3-33).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні, 12 березня, останній день роботи заступника міського голови Ірини Плющий. Міський голова Володимир Чепурний підписав розпорядження про її звільнення за власним бажанням. Як прокоментувала Ірина Миколаївна, її рішення про звільнення є зваженим та має свої об'єктивні причини. “Хочу висловити слова вдячності колективу за спільну роботу за ці два роки, маю надію, що всі напрацювання будуть й надалі реалізовуватись” - підкреслила Ірина Миколаївна.

Подробиці

НОВИНИ