Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Таке рішення прийнято сьогодні, 23 лютого, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке проходило під керівництвом міського голови Володимира Чепурного. ...

Подробиці

Про це на спільному засіданні депутатських комісії розповіла заступник міського голови Юлія Дойнова. 11 січня поточного року прийнята Постанова Кабінету міністрів України № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічним працівникам», яка передбачає підвищення посадових окладів на 10% педагогам закладів загальної середньої освіти, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. ...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція сорок першої (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

О 14:15 розпочнеться он-лайн трансляція спільного засідання депутатських комісій Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж, анонсоване раніше на 25 лютого відключення електропостачання у мікрорайонах „Азмол”, „АКЗ” та „РТС” через погіршення погодних умов переноситься на 4 березня. Ремонтні роботи на повітряній лінії проводитимуться з 10:00 до 16:00.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ