Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У Бердянську протягом місяця працював Міжнародний благодійний фонд «Чотири лапи». І сьогодні у виконавчому комітеті відбулося підбиття підсумків. Директор ТОВ “Чотири лапи. Україна” Олександра Лісчишина нагадала, що їх організація вже працювала у Бердянську у 2015 році. Тоді протягом місяця було проведено вакцинацію проти сказу та стерилізацію більше 300 тварин. У цьому році ці процедури були проведені для 283 тварин (собак та кішок). Олександра Лісчишина відзначила...

Подробиці

Бердянськ святкує ювілей – 190 років з дня заснування! 17 вересня, завдяки підтримці Олександра Пономарьова та Володимира Чепурного, на Приморській площі о 18:00 розпочнеться грандіозний концерт, присвячений Дню міста. Спеціальний гість заходу - Сергій Міхалок із гуртом «Ляпіс-98». Прославляймо сонячний Бердянськ, пишаймося ним, вітаємо рідне місто разом 17 вересня о 18:00 на Приморській площі. Організатор заходу – КП «Аншлаг».

Подробиці

До уваги мешканців міста! 17 вересня 2017 року в зв’язку зі святкуванням 190-річного ювілею міста Бердянськ продовжується час роботи міських автобусних маршрутів у вечірній час.

Розклад руху міських автобусних маршрутів:

 

...
Подробиці

У цьому році Бердянськ відзначає 190 років з дня заснування та 74-у річницю визволення від нацистських загарбників. Святкові заходи проходитимуть у кожному мікрорайоні. Розпочинаються вони з вівторка, 12 вересня.

Перелік культурно-масових заходів у мікрорайонах міста:

 

12 вересня...

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин та екології. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

НОВИНИ