Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У четвер, 7 вересня, у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої комісії для здійснення основних заходів щодо впровадження та функціонування громадського бюджету (бюджет участі) у м. Бердянськ. Відкрила засідання заступник міського голови Ірина Плющій. Вона відзначила, що його мета — розпочати процес здійснення попередньої оцінки проектів та підготовки висновків щодо прийняття до голосування проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 7 вересня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання по вул. Консульській (№62-78) та по пр. Азовському №7/62.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності міста! Виконавчий комітет Бердянської міської ради, у зв’язку з наближенням святкування 190-річчя Бердянська та 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, звертається з проханням до суб’єктів господарювання міста святково прикрасити вітрини, фасади та приміщення своїх об’єктів торгівлі та сфери послуг.

Подробиці

Управління економічного розвитку виконкому звертається з проханням до суб'єктів господарювання взяти участь у святковому ярмарку з нагоди святкування 190-річчя Бердянська, який відбудеться на майданчику у районі парка ім. П.П. Шмідта 17 вересня 2017 року.

Контактна та додаткова інформація за телефоном: +38(06153) 3 61 82.

Подробиці

Сьогодні, на очолюваній міським головою Володимиром Чепурним апаратній нараді, було обговорено питання підготовки до святкування 190-річчя Бердянська. Передбачається насичена культурна та розважальна програма святкування ювілею, про що детально розповіли представники відповідних.сфер. ...

Подробиці

НОВИНИ