Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у середу, 15 листопада, з 7:00 до 15:00 у зв’язку із обрізкою аварійних дерев буде відключено електропостачання по вул. Ля-Сейнській (№1-53) та Захисників України (№6-28).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

14 жовтня щотижнева апаратна нарада розпочалася із нагородження. За багаторічну сумлінну працю на благо Бердянська, вагомий особистий внесок у розбудову інформаційного простору міста та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку України міський голова Володимир Чепурний вручив Почесний орден міста члену Національної спілки журналістів України, ветерану місцевої журналістики Ларисі Петрівні Добриці. ...

Подробиці

За інформацією управління праці та соціального захисту населення, 10 жовтня 2017 року керівниками сторін органів виконавчої влади, профспілок та роботодавців підписано Домовленість до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016-2017 роки....

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 14 листопада, з 8:00 до 16:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на повітряній лінії буде відключено електропостачання по вул. Серафимовича (№60-98), Сурікова (№1-7), Весела (№3-25) та пл. Смоленська (№4-30).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ