Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Шановні жителі та гості міста! З травня 2017 року працює телефон «гарячої лінії» з питань підготовки та проведення курортного сезону 2017 року, забезпечення безпечного відпочинку населення, підтримки санітарного стану міста, поліпшення якості послуг, що надаються жителям і гостям міста в літній період.

Телефон «гарячої лінії» - 1555, 1558.

Ми чекаємо на Ваші пропозиції та зауваження щодня з 9:00 до 12:00, з 14:00 до 17:00, вихідні: субота, неділя, святкові дні.

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 11 травня, з 8:00 до 17:00 у зв’язку із проведенням ремонтних робіт буде відключено електропостачання на вул. Макарова (№78-88, 165-189), Єрмака (№2), Невельського (№1-5), Корнілова (№1-11), Баранова (№1-3), Літке (№12-19) та Сибірякова (№4-8).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні, 9 травня, біля пам`ятника «Братська могила радянських воїнів, загиблих під час визволення міста Бердянська у 1943 році» на кладовищі № 1 відбувся загальноміський мітинг-реквієм до 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сотні бердянців прийшли висловити повагу і шану усім ветеранам Другої світової війни, всім, хто зазнав жахів нацистських переслідувань. У заході взяли участь міський голова Володимир Чепурний, народний депутат України Олександр...

Подробиці

Шановні бердянці! Бердянська міська рада та виконавчий комітет вітають вас із Днем пам'яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! На початку травня ми згадуємо найвагоміші події в історії нашого народу — шлях до перемоги з 1939 по 1945 роки. Користуючись нагодою, ми хочемо, у першу чергу, подякувати тим, хто у роки Другої світової війни виборював свободу, проявляючи при цьому мужність, відвагу, рішучість та силу духу. Сьогодні ті воїни є...

Подробиці

НОВИНИ