Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

Розширені апаратні наради, які щовівторка проводяться у виконкомі Бердянської міської ради, проходять в онлайн режимі. Дивіться їх на офіційному сайті Бердянської міської ради у розділі "Онлайн" - "Наради" о 9:00. 

Подробиці

Сьогодні, 10 липня, відбувся черговий особистий прийом громадян міським головою Володимиром Чепурним. Понад 10 чоловік звернулося до мера з різних питань, більшість яких мали характер скарг на сусідів, а також вирішення індивідуальних ситуації щодо укладання договору з вивезення ТБО, відновлення роботи водорозбірної колонки, проведення каналізації, прописки сироти та заборони торгівлі алкогольними напоями. ...

Подробиці

Сьогодні, у виконкомі відбулося засідання Ради з міжнаціональних відносин і розвитку культур національних товариств. Головувала на зустрічі заступник міського голови Юлія Дойнова. Основною темою засідання була співпраця міської влади з національно-культурними товариствами міста щодо популяризації національної культури та самобутності, забезпечення міжнаціональної згоди....

Подробиці

За інформацією управління праці та соціального захисту населення надається перелік підприємств-боржників станом на 01.07.2017 року. Інформація надається для визначення рейтингової оцінки підприємств-боржників з погашення заборгованості до ПФУ в м. Бердянськ та Бердянському районі та інформування населення міста про стан розрахунків з Пенсійним фондом України.

Подробиці

НОВИНИ