Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Міський годинник, який розташований на будівлі виконавчого комітету Бердянської міської ради, потребує проведення профілактичних робіт та заміни певних запчастин. На наступному тижні ремонтувати складний механізм приїдуть спеціалісти Київського годинникового заводу.  

Подробиці

или Как горисполком, официально закрепивший правило он-лайн трансляций своих заседаний, обвинили в ограничении прав журналистов....

Подробиці

Штормове попередження

  • 26.05.2015
  • Прес-служба

27 травня 2015 року, а також 28-29 травня 2015 року у зв’язку з переміщенням циклону з Півдня, очікуються складні погодні умови: дощі, місцями сильні, грози, град, шквальний вітер 15-20 м/с. 29 травня очікується зниження температури повітря: вночі 10-15 градусів тепла, вдень від 21 до 26 градусів тепла. 

Подробиці

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентське братство» за підтримки Бердянської міської ради проведе у середу, 27 травня, об 11:00 у загальноосвітній школі № 11 (вул. Гайдара, 9) «Відкритий урок волонтерства». Лекторами будуть десятикласники з Маріуполя Данило Тюрін та Іван Хань, які залучилися до громадського лідерства на аналогічній презентації лише минулого місяця. Демонструючи на відеосюжетах з власними інтерв’ю різні приклади громадської діяльності,...

Подробиці

Виконавчим комітетом розроблено перелік загальноміських заходів до Міжнародного дня захисту дітей. Святкові концерти та програми розпочнуться з 27 травня в усіх мікрорайонах міста. Запрошуємо бердянців та гостей міста разом з дітьми відвідати святкові заходи.

План мероприятий, посвященных Дню защиты детей в г. Бердянске

27 мая


Творческий отчет коллективов Центра детско-юношеского творчества

17:00

ГДК...

Подробиці

НОВИНИ