Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У ніч з 24 на 25 жовтня в Україні переведуть стрілки годинника на одну годину назад. Таким чином, на всій території України скасовується "літній час", згідно з постановою Кабінету міністрів України № 509 від 13.05.1996 року "Про порядок обчислення часу на території України".

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами у понеділок, 26 жовтня, з 8:30 до 17:00 будуть відключені від електропостачання вулиці Свердлова (№1-25, 2-40) та Мазіна (№7-13, 6-14).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Започаткований у цьому році перший і наразі єдиний в Україні благодійний телемарафон для збору коштів на допомогу учасникам АТО та родинам загиблих бійців, приурочений до Дня захисника України, продовжує свій хід і триватиме до 6 грудня – Дня Збройних Сил України....

Подробиці

Шановні бердянці! У п’ятницю, 23 жовтня, біля пам'ятника автомобілістам на Мелітопольському шосе відбудеться урочистий захід, присвячений Дню автомобіліста і дорожника. Початок о 12:00. Запрошуються всі бажаючі.

Оргкомітет 

Подробиці

Про виплату допомоги

  • 22.10.2015
  • Прес-служба

Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області за 9 місяців 2015 за кошти державного бюджету було виплачено соціальної допомоги на загальну суму 75 млн. 601 тис. грн. В тому числі:...

Подробиці