Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція шістдесят другої (позачергової) сесії міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Сесії”.

Подробиці

Штормове попередження

  • 17.08.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби найближчу годину та до закінчення доби 17 серпня по області очікуються грози, місцями сильні зливи, град, шквальний вітер 15-20 м/с. 

Подробиці

У четвер, 20 серпня 2015 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Григорій Вікторович Самардак.

Звертатись з 15-00 до 16-00 за телефоном 061-224-66-22.

Подробиці

Під час он-лайн наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації Григорій Самардак значну увагу приділив питанню призначення субсидій на житлово-комунальні послуги. За інформацією заступника директора Департаменту соціального захисту населення Галини Рябак, за новими правилами оформлення до органів соцзахисту звернулися 58 тисяч сімей. Крім того, минулого року знижки на комунальні послуги отримували 56 тисяч абонентів, які автоматично перенесені на поточний...

Подробиці

Середньомісячна заробітна плата по області за січень-червень 2015 року склала 3865 грн. (4 місце серед регіонів України) і збільшилась у порівнянні з відповідним періодом 2014 року на 17,7 % (6 місце). У тому числі в червні порівняно з травнем 2015 року реальна заробітна плата збільшилась на 6 %. Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації, підбивши підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя....

Подробиці

НОВИНИ