Бердянська міська рада - офіційний сайт

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у вівторок, 13 березня, з 8:00 до 12:00 у зв’язку з проведення ремонтних робіт будуть відключені від електропостачання вулиці Вроцлавська (№127-191), Халтуріна (№3-29), Л.Українки (№64-100, 83-115), Кармелюка (№13-107) та Пугачова (№4-36, 3-33).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Сьогодні, 12 березня, останній день роботи заступника міського голови Ірини Плющий. Міський голова Володимир Чепурний підписав розпорядження про її звільнення за власним бажанням. Як прокоментувала Ірина Миколаївна, її рішення про звільнення є зваженим та має свої об'єктивні причини. “Хочу висловити слова вдячності колективу за спільну роботу за ці два роки, маю надію, що всі напрацювання будуть й надалі реалізовуватись” - підкреслила Ірина Миколаївна.

Подробиці

Дорогі бердянські жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки і шановні колеги! Бердянська міська рада та виконавчий комітет вітають вас із прекрасним весняним святом — Міжнародним жіночим днем! ...

Подробиці

З нагоди Міжнародного жіночого дня сьогодні у військовій частині А2019 відбулися урочисті збори особового складу. Із привітаннями туди завітали помічник міського голови, уповноважений з питань взаємодії з силовими структурами, військовими частинами, учасниками АТО та членів їх сімей Дмитро Зубович та представник Всеукраїнської організації „Країна” Павло Кузнєцов....

Подробиці