Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з питань реалізації державної регуляторної політики, підприємницької діяльності та управління комунальною власністю. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”

Подробиці

До уваги мешканців та гостей м. Бердянська! 9-10 червня 2017 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт по вул. Лієпайській буде перекрито рух транспорту від перехрестя з вул. Тищенка до перехрестя з проспектом Східним.

Рух транспорту буде здійснюватися за наступною схемою: вул. Лієпайська - вул. Тищенка – вул. Гостинна - пр. Східний.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Відділ транспорту та зв’язку виконкому.

Подробиці

У п’ятницю, 9 червня, з 10:00 на території колишнього ПТУ №19 (вул. В.Довганюка, 76) стартує ІІ Всеукраїнський фестиваль ковалів «Сталева Хвиля-2017». У цьому році у ньому беруть участь представники більш ніж десяти міст України. Вчора на головній сцені міста відбулася презентація фестивалю з театральною постановкою та нічним куванням.

Програма фестивалю ковалів «Сталева Хвиля-2017»:

9 червня...

Подробиці

У четвер, 8 червня, до Бердянська завітали менеджер проекту “Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО” Олег Флітер та координатор цього проекту Євген Лосєв. Даний проект є однією з ініціатив інфраструктурної програми для України, що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). ...

Подробиці

7 червня відбулося перше засідання дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку для впровадження Проекту „Партнерство для розвитку міст” у місті Бердянську. Провела засідання голова комітету, заступник міського голови Ірина Плющій. На порядку денному було питання подання концептуальної заявки на отримання допомоги з Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку на впровадження проекту....

Подробиці

НОВИНИ