Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Напередодні 70-ї річниці Перемоги, 6 травня, міський голова Олексій Бакай, керуюча справами виконкому Наталя Гончарова, депутат міської ради Віталій Байдала, голова комітету мікрорайону "Центр міста" Валентина Губенко за доброю традицією, яка вже склалася протягом багатьох років, відвідали на дому вдів Героїв Радянського Союзу Ніну Кунгурцеву та Капітоліну Євстаф’єву. "З кожним роком все менше залишається учасників тих страшних подій. Але наше завдання берегти пам’ять про цих...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, у четвер, 7 травня, з 9:00 до 16:00 буде відключено від електропостачання вулиці Тищенко та Лiєпайська.

 Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

О 10:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання Громадської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Наради”.

Подробиці

З ініціативи міського голови Олексія Бакая два дні, 8 і 9 травня, в Бердянську буде проходити акція «Згадай ветеранів, яких вже немає». У ці дні автобуси на маршруті №19, що йдуть з міста на Нове кладовище і назад, перевозитимуть пасажирів абсолютно безкоштовно. Перевезення здійснюватимуться з 8 до 17 годин....

Подробиці

Організаційний комітет з підготовки та відзначання у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни затвердив загальноміські заходи та заходи комітетів мікрорайонів міста.

6 травня...

Подробиці

НОВИНИ