Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Обережно - цвіте амброзія!

  • 10.08.2015
  • Прес-служба

Поширення амброзії та інших карантинних бур'янів – проблема не вигадана і набирає глобальних масштабів.

Небезпечні карантинні види рослин:...

Подробиці

У неділю, 9 серпня, в Бердянську з нагоди святкування Українською православною Церквою Дня пам'яті великомученика Пантелеймона у Храмі Святого Великомученика і цілителя Пантелеймона пройшло храмове свято. У ньому взяли участь керівник єпархії єпископ Бердянський і Приморський Єфрем, настоятель храму Святого Пантелеймона Євген Рябоконь, представники міської влади Надія Шапошникова і Богдан Ткаченко, віруючі бердянці та гості міста. У ході храмового престольного свята...

Подробиці

З 17 по 21 серпня у Бердянську під патронатом міського голови проходитиме турнір з футболу між командами мікрорайонів міста, присвячений Дню Незалежності України. Організаційні моменти його проведення обговорювали на засіданні організаційного комітету під керівництвом міського голови Олексія Бакая та його заступника Олександра Свідла. Футбольний турнір між мікрорайонами міста вже став доброю традицією. Проводять його два рази на рік — до Дня місцевого самоврядування та Дня...

Подробиці

Рішенням Державної адміністрації залізничного транспорту України призначено рух нового нічного швидкого потягу №52/51 сполученням Запоріжжя — Київ.

Починаючи з 6 серпня 2015 року поїзд відправлятиметься із Запоріжжя по вівторках, четвергах і неділях о 21:45 та прибуватиме до Києва о 7:14. Зворотно з Києва зазначений поїзд розпочне курсувати 7 серпня 2015 року і відправлятиметься по понеділках, середах і п’ятницях о 22:58 та прибуватиме до Запоріжжя о 10:25.

Подробиці

До уваги мешканців та гостей міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з ремонтними роботами на підстанції в понеділок, 10 серпня, з 8:00 до 17:00 буде відключено від електропостачання вулиць Фестивальна (№47-62), Серафімовича (№85-127), Дем’яна Бідного, Котовського, Матвєєва, Баумана та Пугачова.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці