Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт 21 та 22 квітня, з 8:30 до 16:30 буде відключено від електропостачання вулиці Макарова (№64-161), Ратманова (№1/76, 1б, 1в, 2), Сибірякова (№1-14) та Ляховського (№1/1, 2, 2а, 3а).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Штормове попередження

  • 20.04.2016
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у четвер, 21 квітня, вдень очікується посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с, пориви до 24 м/с, дощ, вночі сильний, гроза. Температура вночі +8 +10, вдень - +12 +14. 

Подробиці

Бердянське міськрайонне управління Держсанепідслужби на запит міського відділу освіти надало інформацію щодо якості питної води у розподільчій мережі міста та можливості її використання у дошкільних навчальних закладах. У відповіді зазначається, що населенню міста Бердянська подається питна вода, безпечна в епідемічному відношенні та нешкідлива за хімічним складом, і у дошкільних навчальних закладах вона може використовуватись для приготування їжі та для питних цілей після...

Подробиці

У середу, 20 квітня, заступник міського голови Юлія Дойнова, начальник відділу освіти Наталя Лазуренко та голова міського профспілкового комітету вчителів Ніна Моненко побували на Станції юних техніків. Вони представили колективу нового керівника. Ним став Володимир Миколайович Ліпський. ...

Подробиці

О 16:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

НОВИНИ