Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Виходячи із необхідності підвищення рівня правової інформованості та соціальної захищеності демобілізованих учасників Антитерористичної операції волонтерською організацією “Чесне Запоріжжя” розроблено інформаційний довідник. Пропонуємо його для ознайомлення та широкого використання.

Подробиці

Уважаемые жители Бердянска! Вчера, 12 мая, на сессии городского совета окончательно провалилась попытка политического переворота в городе. Это не моя личная победа. Говорил и повторюсь снова: дело не в Бакае. 12 мая победил здравый смысл, благоразумие и интересы города. То, что пытались провернуть в Бердянске, это была не воля народа, а политический заказ, который реализовывался по проплаченному сценарию. Заказчикам было наплевать на город, на курортный сезон. Не только...

Подробиці

Сьогодні, чергове засідання виконкому розпочалось з нагородження переможців щорічного конкурсу “Краще підприємство для працевлаштування” за результатами роботи за 2014 рік. Міський голова Олексій Бакай привітав керівників та представників підприємств-переможців та вручив грамоти з цінними дарунками....

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція чергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

До уваги мешканців міста!

У четвер, 14 травня 2015 р., буде змінено рух автобусних маршрутів №21,4, 4/1, 4/3, 9, 10. За інформацією відділу транспорту та зв’язку з 6-00 до 17-00 у зв'язку з ремонтними роботами на вул.Перемоги буде перекрито ділянку від вул. К. Маркса до пр. Праці. Зупинка «Виконком» переноситься на зупинку «Центральний ринок».

Подробиці