Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Про це на щотижневій апаратній нараді повідомила начальник відділу освіти Наталя Лазуренко. Нагадаємо, карантин в школах подовжено до 12 лютого. Відпрацьовувати школярам доведеться 20 та 27 лютого, 26 березня та у перші дні канікул 4 і 5 квітня.

Головний державний санітарний лікар міста та району Олександра Кікарош під час апаратної нарди повідомила, що за минулий тиждень рівень захворюваності на грип та ГРВІ значно зменшився. 

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у середу, 10 лютого, з 8:30 до 16:30 будуть відключені від електропостачання вулиці Приазовська, Кабельників, Приазовський тупик, Лієпайська (№17, 19, 21, 26-88), Мазіна (№50-52), Тищенка (№13-72), Свердлова (№33-87), Горького (№75-93).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності. 

Подробиці

На щотижневій апаратній нараді міський голова Володимир Чепурний підняв питання численних заявок від мешканців нашого міста стосовно надання дров. Про ситуацію доповів директор комунального підприємства „Зеленгосп” Володимир Шаповалов. Так, працівники підпорядкованого йому підприємства з жовтня 2015 р. по лютий 2016 заготовили більше 235 причепів дров. Усе зібране є залишками від прибраних аварійних дерев. Згідно заявок „Зеленгосп” постачає дрова на блокпости, прикордонникам...

Подробиці

О 14:00 відбудеться он-лайн трансляція засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

У виконавчому комітеті у понеділок, 8 лютого, під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової відбулася нарада із директорами шкіл міста, завідувачами дитячими садками та медсестрами цих закладів. Мова йшла про проблеми вакцинації проти поліомієліту у м. Бердянськ. ...

Подробиці

НОВИНИ