Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Забезпечення прав і свобод вимушених переселенців — такій тематиці був присвячений круглий стіл, який 25 січня відбувся у виконавчому комітеті під керівництвом заступника міського голови Юлії Дойнової. У ньому взяли участь представники громадських організацій, які надають допомогу переселенцям, соціальних служб міста, виконкому, управління праці та соціального захисту населення, Товариства Червоного Хреста України, а також депутати міської ради Володимир Безверхий та Віктор...

Подробиці

У понеділок, 30 січня, в облдержадміністрації відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Костянтин Іванович Бриль.

Звертатись з 14:00 до 15:00 за телефоном 061-224-66-22.

Подробиці

25 січня відбулася традиційна зустріч міського голови та його заступників із представниками місцевих засобів масової інформації. Журналісти цікавилися питаннями медицини, Громадського бюджету, реконструкції проспекту Азовського, можливості перенесення Центрального ринку, єдиним податком для підприємців та інше. Одним із питань була і ревізія управління комунальної власності, яку проводила фінансова інспекція. Дані перевірки були опубліковані Державною аудиторською службою...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 26 січня, з 9:00 до 16:00 у зв’язку із обрізкою дерев будуть відключені від електропостачання вул. Толстого (№1-137), Чубаря (№2-138), Набережна (№1-75), Горького (№95-135), Гостинна (Свердлова) (№87-115) та Лієпайська (№94-112).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Штормове попередження

  • 25.01.2017
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у ніч на 26 січня очікується посилення північного вітру до 15-20 м/с, слабкий сніг, температура повітря вночі -7... -9, вдень -5...-7.

Подробиці

НОВИНИ