Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

До уваги мешканців міста! Відділ транспорту та зв’язку виконавчого комітету повідомляє, що у зв’язку з початком капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Херсонській, рух маршруту № 4 буде здійснюватися за наступним напрямком: Мелітопольське шосе - вул. Таганрозька - вул. І. Богуна - вул. Бахчисарайська і далі за діючим маршрутом.

Зупинка громадського транспорту “ЗОШ № 7” тимчасово переноситься і буде знаходитись біля буд. № 21 по вул. Таганрозька.

Подробиці

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконкому під керівницством в.о. міського голови, секретаря міської ради Олексія Холода. Як повідомив начальник ПрАТ “БПТМ” Анатолій Литовченко, необхідні номінації та договори на початок опалювального сезону 2019-2010 рр. у підприємства в наявності, і хоча ще не досягнута середбньодобова температура повітря +8, будівлі вже значно охололи і, щоб не допускати їх подальшого охолодження, пропонуєтеся почати опалювальний сезон...

Подробиці

О 15:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної комісії з гуманітарних питань, депутатської етики та законності Бердянської міської ради VIІ скликання. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Депутатські комісії”.

Подробиці

Сьогодні, 30 жовтня, з офіційний візитом Бердянськ відвідують представники Європейської комісії та Сполучених Штатів Америки. У залі засідань виконкому відбулась офіційна зустріч з керівництвом міста. Делегації США та ЄС вітав в.о. міського голови, секретар міської ради Олексій Холод, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів. ...

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у четвер, 31 жовтня, з 8:00 до 18:00 у зв’язку з реконструкцією лінії електропередач не буде електропостачання у мікрорайоні “Ліски”.

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

НОВИНИ