Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Рік 2014-й добігає кінця. Яким він був для Бердянська і чого чекати в новому, 2015, - наша розмова про це з міським головою Олексієм Бакаєм.

2014-й став для Бердянська роком випробувань стихією

- Олексій Анатолійович, як Ви оцінюєте 2014-й рік, що минає? Яким, на Вашу думку, він був для Бердянська?...

Подробиці

Телефон довіри

  • 25.12.2014
  • Прес-служба

Повідомляйте про прояви корупції в органах місцевої влади, бюджетних організаціях та установах (школи, лікарні), комунальних підприємствах Бердянської міської ради....

Подробиці

Штормове попередження

  • 24.12.2014
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську у четвер, 25 грудня, очікується південно-західний вітер 15-20 м/с. Температура вночі +5 +7, вдень +7 +9.

Подробиці

23 грудня під час засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та інформаційної політики під головуванням Юрія Шаповала було розглянуто декілька питань. Депутати розглянули проект рішення щодо включення його на розгляд чергової сесії міської ради 30 грудня. Питання стосувалось затвердження додаткової угоди до ...

Подробиці

За благодатну працю на користь Запорізької єпархії Української Православної Церкви по благословенню архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки медаллю “Покров Пресвятої Богородиці” ІІ ступеню та грамотою нагороджено керуючого справами виконкому Наталю Гончарову. Почесну нагороду у Свято-Андріївському кафедральному соборі м. Запоріжжя вручив його настоятель протоієрей Костянтин Костюкович. 

Подробиці

НОВИНИ