Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

У зв’язку з наміром філії Приватного акціонерного товариства «Приазовкурорт» Комбінат комунальних господарств «Курорт» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого опалення для бюджетних установ та інших споживачів, згідно з вимогами чинного законодавства надається наступна інформація:

- загальний розмір тарифу та його структура;

- обґрунтування причин зміни тарифу.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді надавати до 06.04.2015 року за адресою: м....

Подробиці

За інформацією начальника міського відділу освіти Наталі Лазуренко з 12 по 14 березня в Києві проходила VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2015», в якій взяла участь Бердянська гімназії №1 «Надія». У виставці були представлені навчальні заклади з усіх регіонів України, а також закордоні партнери....

Подробиці

Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення на розширеній апаратній нараді при міському голові 17 березня доповіла Лариса Скріпчук, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Бердянськ та Бердянського району. Відеозапис виступу Л.Скріпчук на нараді.

Подробиці

Штормове попередження

  • 17.03.2015
  • Прес-служба

Синоптики попереджають: до ранку 18 березня в Бердянську очікується посилення східного вітру з поривами до 24 м/с. Температура вночі з 17 на 18 березня буде -1...+1. Завтра вдень до +8. Опади не очікуються.

Подробиці

Сьогодні, 17 березня, у виконкомі під головуванням начальника УПСЗН Наталі Токмань і головного спеціаліста відділу організаційної роботи та внутрішньої політики виконкому Ігоря Зубрицького відбулось засідання робочої групи при виконавчому комітеті Бердянської міської ради із надання консультативної, правової та соціально-психологічної допомоги демобілізованим військовим учасникам АТО, які проходять ротацію, родинам мобілізованих. У засідання взяли участь - представники...

Подробиці