Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Минулої п’ятниці, 21 жовтня, відбувся черговий конкурс серед бажаючих орендувати приміщення, що знаходяться у комунальній власності. На конкурс було виставлено 9 об'єктів, на 7 з яких було подано заявки. Щодо них було прийнято позитивне рішення. Здебільшого це приміщення, у яких можна розташувати офіси або магазини та складські. Загальна сума орендної плати цих приміщень на місяць складає 28 619 грн 23 коп.

Подробиці

Штормове попередження

  • 24.10.2016
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби 24 жовтня з 12:00 до 15:00 на Азовському морі, портах Маріуполя, Бердянська очікується посилення східного вітру 25-30 м/с, висота хвилі в Азовському морі 13-15 дм, у відкритому морі 15-20 дм. Збережеться до кінця доби та 25 жовтня. 

Подробиці

Шановні мешканці міста Бердянськ! У середу, 26 жовтня 2016 року, з 13:40 до 14:10 буде проводитись комплексна перевірка готовності засобів оповіщення з включенням електричних сирен.

Почувши звук сирени, дотримуйтеся спокою, продовжуйте трудову діяльність та відпочинок.

Подробиці

У четвер, 20 жовтня, в Запорізькій облдержадміністрації відбулася співбесіда з керівниками органів місцевого самоврядування та райдержадміністрацій щодо обговорення пропозицій по пріоритетних проектах будівництва та реконструкції, які потребують залучення бюджетних коштів у 2017-2020 роках в рамках реалізації Регіональної програми будівництва, реконструкції, модернізації об’єктів інфраструктури, соціально-культурного та екологічного призначення по Запорізькій області на...

Подробиці

Учорашній день був рясний на цікаві події. Зокрема, увечері 20 жовтня бердянці мали змогу побачити виступ Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» (м. Івано-Франківськ). На глядачів чекали народні пісні, танці і театралізовані вокально-хореографічні картини з життя Гуцульщини. Зокрема, міф-опера „Оле”. Музично-драматичне дійство відтворює перекази, пісні та легенди про славного ватажка Олексу Довбуша та опришків, пам’ять про яких українці...

Подробиці

НОВИНИ