Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

Штормове попередження

  • 16.02.2015
  • Прес-служба

За інформацією чергового метеослужби у Бердянську у вівторок, 17 січня, очікується посилення північно-східного вітру до 15-20 м/с, вночі і вранці сніг, заметіль, вдень без істотних опадів. Видимість під час снігу — 500-1000 м. Температура вночі -7 ...-9, вдень -4 ... -6.

Подробиці

До уваги мешканців міста! За інформацією диспетчера Бердянського міського району електричних мереж у зв’язку з проведенням ремонтних робіт у вівторок, 17 лютого, з 7:00 до 12:00 буде відключено від електропостачання вулиці Свердлова (№2-26) та Мазіна (№2-13).

Адміністрація БМРЕМ приносить вибачення за тимчасові незручності.

Подробиці

Як повідомили у міському відділі освіти, протягом тижня збільшилась кількість дітей, які захворіли на гострі респіраторні захворювання. На сьогодні з 9372 учнів захворіли вже 25,5% - це 2389 дітей. Хворіють також і вчителі. Тож, прийнято рішення закрити школи та позашкільні навчальні заклади на карантин до суботи 21 лютого. 

Подробиці

У четвер, 12 лютого, міський голова Олексій Бакай зустрівся з активами комітетів мікрорайонів Слобідка і Коса. За традицією спілкування відбувалося в конференц-залі музею історії міста, так би мовити, на нейтральній смузі і де, до того ж можна почерпнути чимало інформації про минуле Бердянська....

Подробиці

Проект регуляторного акту рішення сесії міської ради „Про затвердження Тимчасового Порядку щодо передачі у власність або користування земельних ділянок об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків міста Бердянська” сьогодні, 13 лютого, було представлено членам робочої комісії з дотримання принципів державної регуляторної політики....

Подробиці