Бердянська міська рада - офіційний сайт
Новини та події міста

О 14:00 розпочнеться он-лайн трансляція засідання постійної міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відео бюджетних слухань буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

О 13:00 відбудеться он-лайн трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Бердянської міської ради. Відео буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Виконком”.

Подробиці

22 грудня мешканка нашого міста Дар'я Микитівна Авдєєва відзначає 101-й День народження. Із привітаннями, подарунками та квітами до неї сьогодні завітали керуюча справами виконкому Наталя Гончарова та начальник управління праці та соціального захисту населення Наталя Токмань. Від імені міського голови вони побажали міцного здоров’я, миру, турботи та уваги від близьких та родичів.

У Дар'ї Микитівни дві дочки та син, а також троє внуків та стільки ж правнуків.

 

Подробиці

Запорізька область увійшла до чотирьох пілотних регіонів України, де Проект ПРОМІС, місцева влада, бізнес-спільнота та громадськість працюватимуть разом для просування демократії та економічного розвитку на місцевому рівні, створення сприятливого середовища для ведення бізнесу та підтримки децентралізації....

Подробиці

О 13:00 розпочнеться он-лайн трансляція обговорення проекту бюджету 2016 року. Відео бюджетних слухань буде доступним для відображення із початком трансляції у розділі “Он-лайн” - “Заходи”.

Подробиці

НОВИНИ